+380930254998

Рівно рік співпраці із CORE !

29.04.2023 року

Рівно рік тому наша організація вперше мала можливість попрацювати з нашими добрими друзями і надійними партнерами – CORE!Хто б міг подумати тоді, що це знайомство, яке розпочалося з проекту закупівлі та передачі гуманітарних наборів для внутрішньо переміщених осіб, перетвориться на дружбу, партнерство та велику кількість спільних проектів!
В той день ми допомагали CORE роздавати продовольчі набори, які закупили раніше: консерви, солодощі, чай, каву, медикаменти. Наше місто стало у той момент прихистком, де зустрічали та допомагали тим, хто шукав порятунку. І не жаліючи зусиль, ми, разом з іншими організаціями та небайдужими містянами, кинулися допомагати. Один день роздавали на вокзалі, інший у приміщенні гуртожитку Ветеринарної академії, потім у тимчасовому прихистку на Арені Львів.
А що далі? А далі багато проектів!
Разом ми купили і відвезли три холодильні шафи, телевізор та антену у Філія КЗ ЛОР "Грушківський психоневрологічний інтернат".
Разом облаштували помешкання для ВПО у Стебнику (на 186 людей). Закупили та встановили ліжка, шафи, кухонні меблі, побутову техніку, обігрівачі, сушки та багато іншого.
Разом зробили і встановили майже 500 шаф для 17 закладів, де мешкають ВПО: Борислав, Стебник, Новий Розділ, Стрий, Червоноград, Миколаїв, Сокаль, Белз, Новояворівськ, Дрогобич, Червоне, Якторів, Монастирок, Жирова, Журавно, Івано-Франкове.
Разом переробили зал у спорткомплексі НУ «Львівська політехніка», де нині теж мешкають люди, що втратили житло. Змінили повністю систему кондиціонування та опалення, замінили підлогу, зробили приміщення дійсно зручним для проживання.
Разом замінили 99 конструкцій (балконні блоки, вікна, двері) в корпусі санаторія «Ровесник» у Червонограді.
Разом замінили понад 30 вікон у санаторії «ДЗ ДССС "ДЖЕРЕЛО"» у Трускавці.
Разом обладнали твердопаливними котлами школу в с. Розворяни;
Разом замінили 100 балконних блоків у Львівський геріатричний пансіонат.
І знаєте що? Це тільки початок! А попереду ще повно роботи! Тому, вітаємо з нашим маленьким ювілеєм співпраці наших друзів з CORE! Але основні вітання залишимо на нашу десяту, а то і двадцяту річницю співпраці!

Made with