• Україна, місто Львів
  • +380 97 933 2869
  • Україна, м. Львів
  • +380 97 933 2869

Листи Святому Миколаю

100000 Необхідно коштів

А Ваші діти уже написали листи Святому Миколаю ? Як їм пощастило що Миколай має змогу виконати їхні заповітні мрії .
Нажаль не всім діткам так щастить . Але ж є помічники, які можуть допомогти Миколаю і батькам . Саме тому цього року хоч на кілька втілених мрій стане більше!
Наші помічники від ГІ “Допоможемо Разом” по бездоріжжю та залишках дороги добирались в найдальші куточки Львівської області і Самбірського району . Нашу увагу привернули 15 сімей – неповних , зі складними життєвими обставинами, багатодітних та з хворими дітками. І дітки та їх батьки писали в листах Святому Миколаю свої потаємні бажання .
Може саме на Вас чекає такий лист. Може саме Ви можете його виконати.

Є кілька листів де значно більші побажання – як от ноутбук чи планшет. Це не просто забаганки – зачасту такі діти просто не вчаться дистанційно бо не мають можливості. А тому , якщо такі листи Святому Миколаю ніхто не зможе взяти, будемо пробувати їх виконати спільними зусиллями. Для цього у нас є незмінна картка ( де до речі є непоганий залишок з минулого разу ) і тому як завжди оголошуємо збір!

карта ПриватБанк
4149 4991 3099 6802
Безкоровайний Юрій

карта Монобанк
4441 1144 5008 9782
Безкоровайний Юрій

Крім того приймається білизна , шкарпетки , шапки рукавички нові в необмеженій кількості. Іграшки в хорошому стані , книги, канцтовари.

Для пожертв у Karbo адреса гаманця helping.karbo.me
Або скористайтесь QR кодом

Нижче можна переглянути усі листи Святому Миколаю, які цього року чекають на диво: