+380930254998

Завершення робіт у Львівському геріатричному пансіонаті

09.04.2023 року

Ще ставимо одну галочку у графу «Завершено» по проектах. І це завжди приємно. Хочеться відкоркувати шампанське, але, звичайно, замість цього ми займаємося далі іншими проектами, бо, зрозуміло, нині така ситуація, що багато людей потребують допомоги, тож святкувати будемо колись в майбутньому. Щасливому і безхмарному.
А сьогодні ми з новиною, що ми закінчили проект по заміні балконних блоків у Львівський геріатричний пансіонат. Тільки задумайтесь! Завдяки нашій роботі і активній фінансовій допомозі партнерів з CORE нам вдалося замінити 100 (!!!) балконних блоки (він складається з вікна та дверей) та зробити відкоси в середині кімнат, щоб вони мали охайний вигляд. Бо ми дійсно переживаємо за фінальний результат. Не хотілось би просто поміняти старі вікна на нові, хотілося дійсно додати у життя мешканців більше комфорту. Сподіваємось, це нам вдалося.
Всього у корпусі, під час виконання робіт, проживало 309 людей, з яких понад 60 – це внутрішньо переміщені особи. Переважна більшість – це люди похилого віку, люди з інвалідністю, маломобільні люди, яким потрібен постійний догляд.Заміна вікон завершила цикл енергомодернізації житлового корпусу, так як частину кімнат, вхідну групу та вікна в коридорі пансіонат замінив за кошти обласного бюджету раніше. Ми ж продовжили цю гарну справу.
Нові якісні вікна – це не тільки про збереження тепла взимку, а ще й про можливість провітрювання кімнат у літній сезон, бо старі вікна були забиті цвяхами та обклеєні плівкою, що унеможливлювало вентиляцію. А як наслідок, впливало і на здоров’я людей.Роботи тривали довго, бо свої корективи вносила погода. Та й через неможливість переселити людей не могли міняти велику кількість вікон одночасно, тож мусили поступово, кімната за кімнатою.
Але робота завершена нарешті – і це найголовніше! Перевірили, запитали – людям дійсно стало краще! А для нас це головний показник.Дякуємо нашим друзям та партнерам CORE, дякуємо Роману Андресу, Тетяні Крут, Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА і всім небайдужим!
Разом – сила, тож «Допоможемо разом»!

Made with