+380930254998

Головний Вокзал Львова

09.05.2022 року

Вокзал - місце зустрічей , вокзал - місце розлук . А зараз вокзал ще й став тимчасовим прихистком для найуразливіших верств населення, які покинули свої домівки у пошуках відносної безпеки.
Львівський залізничний вокзал- це місце, де можна перепочити, перевести подих і зібратись з думками, поїсти і набратись сил, щоб рухатись далі. А ще, що важливо в реаліях сьогодення, отримати першу психологічну допомогу.
Цього разу ГО Допоможемо разом відвезла чергову партію допомоги на залізничний вокзал Львова, у числі якої товари першої необхідності: харчі довготривалого зберігання (консерви, паштети, печиво, солодощі), одноразовий посуд, воду, чай та каву, а також медикаменти, які були погоджені з гуманітарним штабом.
Внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати гуманітарну допомогу від благодійної організації CORE актора Шона Пенна.Нагадаємо, що перші партії продуктів та ліків від благодійної організації надійшли до Львівщини ще у квітні.
Співпраця з американським фондом CORE розпочалася після зустрічі голови Львівська обласна державна адміністрація з організатором фонду Шоном Пенном ще у березні, відтоді і дотепер приносить свої плоди на ниві допомоги у складний час.Час, коли тисячі вимушених переселенців стали шукати прихисток у Львові та Львівській області - матері з неповнолітніми дітьми, люди похилого віку та особи з інвалідністю.
Кожен день наближає нас до перемоги.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with