+380930254998

Допомога для Медико-Психологічної Служби Головного залізничного вокзалу Львова

05.09.2022 року

Коли починаєш допомагати, головне не зупинятися, бо допомога - це те що не має фінальної стрічки в кінці. Тому, вчергове ми за допомогою наших партнерів змогли зробити життя людей трішки краще.
За запитом Медико-Психологічної Служби, яка на вокзалі у Львові зустрічає біженців і ВПО, надає їм першу медичну чи психологічну допомогу, ми привезли:більше 900 одиниць медицинських препаратів (понад 40 найменувань)300 кг продуктів харчування3 000 пляшок води25 000 одиниць одноразового посуду600 кг солодкого.
Закупити продукти вдалось за фінанси благодійної організації актора та режисера Шона Пенна CORE та підтримки ГО «Допоможемо разом». Загальна вартість товару складає близько 10 тисяч доларів.
«Це третя партія допомоги, яку передала організація Шона Пенна на вокзал. І важлива підтримка для нас, адже Львівщина залишається єдиною областю, куди досі щодня прибувають евакуаційні потяги. Радію, що наша зустріч з паном Шоном Пенном дає такі важливі плоди. З надійними друзями наближати перемогу легше», - сказав очільник Львівської ОВА Максим Козицький.
Ми ж, зі своєї сторони, щиро вдячні нашим партнерам за допомогу і вже готуємось до наступних гуманітарних проектів.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with