+380930254998

Передача техніки для Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Галичина».

30.06.2022 року

Ще одна добра справа наприкінці тижня.
Продовжується спільний проект Львівська обласна державна адміністрація, ГУ Національної соціальної сервісної служби у Львівській області, World Vision International та громадської організації Допоможемо разом по підтримці місць масового проживання ВПО в частині забезпечення побутовою технікою.
Загальна вартість проекту – понад 200 тисяч доларів, з яких майже 70 тисяч – допомога в натуральній формі.Загалом проект розрахований на постачання холодильників, кухонних плит, морозильних камер, мікрохвильових печей, електрочайників, електрообігрівачів та блендерів у 21 заклад на території Львівської області, зокрема гуртожитки вищих навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, ліцеї, лікарні, школи тощо.
Сьогодні спільними зусиллями відбулась передача побутової техніки , а саме: холодильники, пральні машини, газові плити, електричні чайники, мікрохвильові печі, блендери, та електрообігрівачі для Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Галичина».
Щиро дякуємо за допомогу !

Illustration
Illustration
Made with