+380930254998

Допомога в Розворяни

26.12.2022 року

Привіт друзі. Продовжуємо роботу по облатуванню належних умов перебування ВПО. Цього разу ми облаштовуємо систему опалення в школі розташованій в населеному пункті Розворяни, де на даний час проживають двадцять дві людини, які вимушено покинули свої домівки, а якщо точніше то двадцять три людини, адже днями в однієї з мешканок прихистку народилось немовля))). Зараз там функціонує старе опалення, яке зробили більше тридцяти років тому і воно малоефективне. Завдяки нашим донорам CORE RESPONSE, ми облаштуємо два твердопаливних котла, оскільки школа поділена на два крила та має дві котельні. Зараз там працюють газові котли, що вкрай дорого, а вода циркулює так би мовити "Самоплином". Отож прийняли рішення доставити насоси, завдяки яким вода циркулюватиме системою, таким чином буде збільшено коефіцієнт корисної дії. Також для безперебійної роботи буде придбано генератор. Після проведених робіт, в прихистку буде розміщено 60 людей.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Встановлення котлів в Розворянах

26.01.2023 року

Розпочались роботи по монтажу двох твердопаливних котлів для прихистку, який розташований в селі Розворяни. Нашою організацією, за фінансової підтримки CORE RESPONSE, було закуплено та доставлено твердопаливні котли, обладнанні електронікою, та найближчим часом закупимо ще генератор. Таким чином ми зможемо забезпечити незалежність від енергоресурсів внутрішньо переміщених осіб, які проживають в цьому приміщенні.Також монтуються димохідні канали.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Завершення проекту по облаштуванню твердопаливних котлів

27.02.2023 року

Кожен день виклик. Але і пошук рішень. Кожен день – це маленький крок у майбутнє. Кожен день – це можливість допомогти.
Завершився наш проект по облаштуванню твердопаливних котлів та модернізації системи опалення в школі селища Розворяни (Львівський район). Нині тут проживають внутрішньо переміщенні особи. І «Допоможемо разом» та наші партнери CORE, як завжди прагнуть зробити проживання людей, які втратили свої домівки, не тільки безпечним, але й максимально комфортним.
Саме тому ми закупили два твердопаливні котли з вмонтованою електронікою, яка дає змогу раціонально та економічно використовувати тверде паливо для обігріву. Також були встановлені насоси примусової циркуляції гарячої води системою, що дало змогу ефективніше та без суттєвих тепловтрат опалювати приміщення.
Окрім того були встановлені димохідні канали згідно норм, а також ми закупили генератор, завдяки якому заклад зможе продовжувати функціонувати навіть під час відключення світла.
Ми не втомлюємося дякувати тим, хто нам допомагає. Це і наші друзі CORE, це і сотні людей, які є небайдужими, це і наші волонтери. Ми дякуємо всім, хто допомагає нашим мріям про покращення життя людей ставати реальністю. Віримо, що надавши такі умови у прихистках, людям буде легше знову відчути сили та можливості йти вперед!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with