+380930254998

За підтримки Acer Ukraine гуманітарна допомога в Широківську територіальну громаду в селі Широке

06.02.2023 року

В світі є безліч командних видів спорту, де запорука перемоги - це згуртованість. В повсякденному житті також діють такі закони та правила.Нещодавно ми отримали гуманітарну допомогу від учнів школи Grundschule Marienlon з німецького міста Падеборн. Викладачка Ульріка Тевез організувала збір у навчальному закладі і в результаті нам передали теплий одяг, взуття, пледи, продукти, хімію, іграшки, солодощі та багато іншого.
Відразу вирішили що це все має опинитись у прифронтових регіонах, зв’язались з нашими новими друзями і колегами - СВОІ - Спільнота Волонтерів Об'єднаних Ідеєю в Запорізькій області і отримали від них запит для гуманітарної допомоги в Широківська територіальна громада в селі Широке, де перебуває близько 5 000 людей, які евакуювалися з окупованих територій Запорізької області.
Ми довго шукали авто в яке можна це все довантажити. Та все змінилось після того як з нами зв’язався представник Acer Ukraine та запропонували допомогу для людей, які перебувають в безпосередній близькості до ведення бойових дій. Компанія виділила нам кошти для додаткової допомоги та організації трансферу. За кошти, виділені Acer Ukraine, ми купили понад тону хімії (пральні порошки, шампуні, мило, засоби для миття посуду), канцтовари для малечі та пальне. Авто нам запропонувала Львівська фірма Магазин комп'ютерної техніки та комплектуючих "Leocomp". Це був вантажний автомобіль вантажопідйомністю 4 тони, розуміючи що в нас є ще місце, ми почали бити на сполох до друзів волонтерів, тому що часу до відправлення було мало, а так як ідуть сильні морози, необхідність в теплих речах стояла гостро.
І тут телефон «закипів»!!!
Voznytskyy Foundation передали цілий бус одягу та ковдр, Лісові ініціативи і суспільство ForestCom передали печиво та ковдри, Студентське Братство - дитяче харчування та джеми, Львівський благодійний фонд «Підгорецький замок» в особі директора Victor Kushnirenko та Тарас Возняк передали два генератора по 5 кВт та дві дизель пушки для обігріву. Також небайдужі люди передавали засоби особистої гігієни для дорослих, памперси для дітей та старших людей, у зв’язку з тим що часу на збори було обмаль, а звести все треба було в одне місце, до справи долучились друзі з власними бусами, які збирали допомогу з-за меж Львова та привозили нам.
Загалом ми впорались за два дні та вирушили в дорогу. Вся допомога прибула до пункту призначення і як нам сказали, дуже вчасно.
Ось наочний приклад згуртованої, командної гри. Дякуємо всім хто долучився та підтримував нас!!!!
Наша кілька тисячно кілометрова подорож вмістилася у відео довжиною в 2 хвилини і 14 секунд. Але посмішки та теплі слова, які ми почули і побачили, неможливо передати ні через відео, ні через фото. Дякуємо! Єднаймося! Перемагаємо!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with