• Україна, місто Львів
  • +380 97 933 2869
  • Україна, м. Львів
  • +380 97 933 2869

Перша наша поїздка 21.09.2016

Як Ви напевно пам’ятаєте, нещодавно (перед початком Вересня) ми збирали гроші і канцтовари на сиротинець. Я обіцяв звіт, (на жаль затягнув трохи, але краще пізно ніж ніколи). Отже назбирали ми за неповних 3 дня своєї ініціативи – 3850 грн, а також канцтоварів нам принесли приблизно на 3000 грн. Як на мене це чудовий результат, адже збирали тільки між “своїми” і тільки за допомогою одного поста в фб.
На фотографіях буде видно частину того що принесли і накладну що купили на складі. Окремо були докуплені мячі та ракетки для бадмінтону. Перш за все висловлюємо подяку фірмі “Орієнтир”, працівники якої не тільки віддали всі товари по “прихідних” цінах, а й самі долучилися до благодійної справи. Дякуємо Лідія Безкоровайна та Олег Гриньків та Березовська Леся.
Також окремо хочеться подякувати Maryan Banin який зробив вагомий внесок канцтоварами та папером (Мар’ян віддав більше альбомів та фломастерів ніж в сиротинці купляють за рік на 50 дітей). Хоча дирекція мабуть досі дивується книгам “Реєстрації перевірок”, але то вже так склалося.
Ще не можу не згадати Yurij Gopanenko допомога якого була вузькопрофільна проте щиросердечна.
Зараз попробую згадати всіх хто допомагали, якщо хтось не тегнеться вибачте, якщо когось забув – нагадайте!
Добрі справи разом з нами робили: Дмитро Дрималик (Dmytro Drymalyk)Olexiy Leshchenko Ольга Безкоровайна Маріанна Федосєєва Petro PetroВолодимир Кінаш Бурлака Мирослава Тропарєв Андрій Іван РомановичКривак Юра Oksana Demyd Проць Ростислав Юра Шульга Spolfox Spolyak Наталія Лужна Ольга Лужна Олеся Павлюк Ольга Гнатів. Хтось ще анонімно перерахував гроші, хто б то не був – великий плюс Вам в карму.

Дякуємо також основним ініціаторам даної події – Viktor Stepanyuk Остап Сілецький Віктор Добровольський

Найбільше спасибі – Юрій Кузів, як задумщику та натхненнику даної акції.

Ну і мені, що зібрався з силами і нарешті дописав пост подяки.
Надіюся це не остання наша з Вами добра справа.

Залишити Коментар