+380930254998

ПОДАРУЙМО ДІТЯМ СВЯТО

Illustration

Відбулася наша традиційна поїздка з нагоди дня святого Миколая! Не зраджуючи традиціям ми знову обрали для себе новий об’єкт. Новий район, нові потреби, новий виклик. Цього разу ми вирішили допомогти Лівчицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів. Там проживає і навчається 55 діток, деякі з невеликими розумовими вадами.

Звісно що ми привезли все що ви нам передавали, відправляли, привозили на допомогу. На ті гроші що Ви скидали чи передавали через знайомих ми закупляли все що може пригодитися дітям протягом року полегшити навчання чи побутові умови. У звітах буде видно скільки всього ми, з Вашою допомогою змогли привезти.

Ще раз дякую всім хто долучився, а цього разу Вас всіх було багато. Дякую “Волонтерській ініціативі” та їхньому лідеру – Ірині. Разом ми зробили більше ніж могли навіть уявити.

Загалом за час збору прийшло 35 193,03 грн. Нами витрачено 15 079,38 . З врахуванням попереднього залишку маємо в активі 23 233,06. На ці кошти таки плануємо закупити модульний розвиваючий комплекс, або закрити ще якісь потреби інтернату . Чеаємо ще повідомлень від постачальників.

Не втомлюємось дякувати всім хто допомагає речима, грошима, транспортом, поширенням чи просто доброю думкою і усмішкою .
Ми з Вами найкращі!

Illustration
Made with