+380930254998

ЩАСЛИВИЙ ВЕЛИКДЕНЬ `18

Illustration

Ми планували заїхати з допомогою до 7 сімей, а по факту заїхали до 9. Все це стало можливим завдяки Вашій активній допомозі. Іграшки приносили, привозили чи передавали через знайомих три тижні підряд. Також дякуємо підприємцю Лушпай І.Є. за надане печиво та набори побутової хімії для сімей. Не можна не згадати учнів школи №33 та їх вчителя Oksana Babuyk за зібрану та головне відсортовану допомогу для своїх менш забезпеченіших однолітків. Загалом речей ми зібрали дуже багато, наш мікроавтобус був, як завжди, заповнений вщент.
Загалом вважаю, що наша поїздка вдалася. Люди, а особливо діти отримали чудові подарунки перед таким світлим святом. Ми отримали заряд дуже позитивної енергетики, яким хочемо поділитися з Вами, тими хто допомагав нам у зборі, чи лише планує допомогти.
Наступна допомога буде до 1 вересня або до дня Святого Миколая, про це буде повідомлено пізніше. Відомо лише то що вона точно буде, адже значна частина коштів надійшла в останній день, відповідно у нас знову є чим розпочинати.
Залишок з попереднього збору – 5107 грн. Отримано за три тижні – готівка 5993 грн та на картку 4650. Витрати: загальна сума 9623 грн. в цю суму входила закупівля продуктів, побутової хімії, канцтоварів, рушників ( по два банних, два лицевих і кухонний на сім”ю) фрукти, мішки, бензин. Отже на залишку маємо на наступний збір – 6127 грн.

Illustration
Made with