+380930254998

Головний залізничний вокзал Львова 

22.07.2022 року

Головний залізничний вокзал Львова отримав гуманітарну допомогу на суму близько 120 тисяч гривень.Гуманітарний вантаж доставила благодійна організація «CORE» актора Шона Пенна. Це вже четверта партія благодійної допомоги з моменту його візиту на Львівщину.
Завдяки співпраці Львівської ОВА, фінансовій підтримці організації «CORE» та допомозі громадської організації Допоможемо разом вдалось закупити продукти харчування, а також засоби гігієни і медикаменти.
Зазначимо, що вокзал став прихистком для багатьох людей з різних областей України, відтак усім людям, які евакуйовуються на Львівщину, надають допомогу волонтери «Медико-психологічної допомоги». Є спеціально облаштовані локації, в яких можна перепочити, поїсти, отримати інформацію про місця для поселення тощо.

Illustration
Illustration

ГРУШКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ

23.05.2022 року

У добрих справ широка географія.Цього разу ГО Допоможемо разом відвідали КЗ ЛОР "ГРУШКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" (Львівська обл., Золочівський р-н).
На прохання закладу та за підтримки CORE купили і відвезли великий телевізор, кріплення і антену.Психоневрологічний інтернат - це заклад, в якому постійно проживають багато осіб з розумовими вадами, в тому числі, переселенці.Наявність телевізора урізноманітнить дозвілля мешканців пансіонату. Особливо це важливо для них в погану погоду або ввечері, коли неможливо вийти на прогулянки.
На цьому ми не зупиняємося, адже з кожним днем отримуємо все більше запитів про допомогу.Спільна допомога і плідна співпраця з нашими партнерами вкотре принесла свої плоди.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Головний Вокзал Львова

09.05.2022 року

Вокзал - місце зустрічей , вокзал - місце розлук . А зараз вокзал ще й став тимчасовим прихистком для найуразливіших верств населення, які покинули свої домівки у пошуках відносної безпеки.
Львівський залізничний вокзал- це місце, де можна перепочити, перевести подих і зібратись з думками, поїсти і набратись сил, щоб рухатись далі. А ще, що важливо в реаліях сьогодення, отримати першу психологічну допомогу.
Цього разу ГО Допоможемо разом відвезла чергову партію допомоги на залізничний вокзал Львова, у числі якої товари першої необхідності: харчі довготривалого зберігання (консерви, паштети, печиво, солодощі), одноразовий посуд, воду, чай та каву, а також медикаменти, які були погоджені з гуманітарним штабом.
Внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати гуманітарну допомогу від благодійної організації CORE актора Шона Пенна.Нагадаємо, що перші партії продуктів та ліків від благодійної організації надійшли до Львівщини ще у квітні.
Співпраця з американським фондом CORE розпочалася після зустрічі голови Львівська обласна державна адміністрація з організатором фонду Шоном Пенном ще у березні, відтоді і дотепер приносить свої плоди на ниві допомоги у складний час. Час, коли тисячі вимушених переселенців стали шукати прихисток у Львові та Львівській області - матері з неповнолітніми дітьми, люди похилого віку та особи з інвалідністю.
Кожен день наближає нас до перемоги.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Світ з Україною!!!

24.04.2022 року

Світ з Україною і це вкотре підтверджує, що ми на правильному шляху.
Завдяки фінансовій підтримці організації CORE та допомозі громадської ініціативи ГО «Допоможемо разом» вдалось закупити харчі довготривалого зберігання, воду, чай та каву, а також медикаменти.Крім вищезазначеного ще три великі холодильні шафи відправилися у психоневрологічний пансіонат.
Передача найнеобхіднішого відбувалася у присутності координаторів з американської сторони.Детальна інформація про ініціативу на сайті ЛОДАhttps://loda.gov.ua/news?id=67346
І це тільки старт, перший етап.Ми не плануємо зупинятися, покладаємо надію на подальшу плідну співпрацю і вашу підтримку.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with