+380930254998

Нові ліжка та матраци для якісного проживання ВПО

18.01.2023 року


За підтримки нашого партнера World Vision international ми зможемо покращити умови проживання внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у гуртожитках навчальних закладів таких населених пунктів Львівщини, як м. Борислав, м. Стрий, смт. Олесько, м. Белз, с. Нижанковичі та м. Червоноград. В наших планах закупити та змонтувати 370 односпальних та 33 двоярусних ліжок, а також матраци для них. Впевнені, що нові ліжка та матраци стануть комфортним місцем відпочинку для людей, які покинули чи втратили свій дім внаслідок активних бойових дій.

Illustration

Проект по встановленню ліжок і матраців для ВПО завершено!

09.03.2023 року

І знову хороші новини! Знову «Допоможемо Разом» допомогли (вибачайте за тавтологію)!Проект завершили вже кілька тижнів тому, але в нас так багато роботи, по різним напрямкам, що не встигаємо ділитися з Вами. А поділитися хочеться! Тому, розказуємо.
Раніше ми вже писали про проект з нашими партнерами World Vision Ukraine Response щодо закупівлі ліжок та матраців у гуртожитки Львівської області, де проживають ВПО, а саме – Борислав, Стрий, Червоноград та Олесько.
І от тепер ми звершили цей проект повністю, передавши у притулки с. Нижанковичі 75 односпальних ліжок та матраців, а у притулок м. Белз – 33 двоярусні ліжка з матрацами.
Загалом, в рамках проекту було передано 370 односпальних ліжок та 33 двоярусних ліжок з матрацами у шість гуртожитків в області.А ще за підтримки Департамент економічної політики Львівської ОДА в цих притулках також було проведено ремонтні роботи і мешканці змогли отримати якісне покращення умов проживання.
Віримо, що такі речі допоможуть людям, які втратили житло, повірити в людей, в Україну та в майбутнє!
Фотограф: Ольга Безкоровайна

Made with