+380930254998

Встановлення нових вікон і дверей для ВПО за підтримки Fondation de France

 • Мета проекту

  4 населені пункти Львівської області
  покращення для близько 400 ВПО Загальна сума 99876 євро

  Мета проекту

  4 населені пункти Львівської області
  покращення для близько 400 ВПО Загальна сума 99876 євро

 • Опис

  Завдяки нашому партнеру Fondation de France , яка виділяє суму в розмірі 99876 євро ми допожемо громадам в 4-ох населених пунктах Львівської області , а саме:- Заболотці - це хоспіс, який переїхав зі сходу (Сіверський Донецьк),- Комарно - лікарня, в одному з корпусів якої відкрито притулок для ВПО,- Трускавець - дитячий санаторій,- Горішнє - екопоселення для ВПО у Львівській області. В загальному там розміщені або планується розміщення близько 400-от ВПО (внутрішньо переміщених осіб). Ми в цих населених пунктах плануємо закупити, доставити і встановити вікна і двері.

Завдяки підримці Fondation de France допомога для КНП "Заболотцівської сільської лікарні"

05.04.2023 року

Вже от-от у нашому марафоні з допомоги перетнемо чергову фінішну стрічку! А це означає що? А це означає, що в нашій країні кілька десятків людей зможуть жити комфортніше та зручніше.
Цього разу мова про КНП "Заболотцівська сільська лікарня" (с. Заболотці, Золочівський р-н).
На Форумі «Соціальні послуги підтримки громадах Львівщини» наші представники мали багато плідних розмов, дискусій та обговорень майбутніх планів. В тому числі з Головою Консультативно-координаційних центрів при РВА ЛОВА Галина Бордун та з т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА, членом ККЦ при РВА ЛОВА Романом Андресом.
Люди, що займаються правильними речами завжди знайдуть спільну мову з тими, хто так само розуміє що і для чого робить. Тому разом, у тісному, так би мовити, контакті, ми дізналися історію Заболотцівської сільської лікарні та вирішили терміново допомогти людям, які змушені були евакуюватися туди з місць бойових дій.
Ще з серпня, за сприяння Християнського волонтерського хоспісу м. Сіверськ та його керівника Олексія Замореного, у приміщенні лікарні розмістилися 24 особи похилого віку, більшість з яких або лежачі, або маломобільні. Своїми силами волонтери доглядають за ВПО, але, на жаль, приміщення лікарні дуже старе і всі вікна та двері через шпарини продувалися вітром.
Ми звернулися до нашого доброго друга з Франції Benjamin Abtan та організації Fondation de France, з якими вже не раз співпрацювали. Разом з ними ми змогли закупити та встановити 23 нових якісних металопластикових вікна, а також троє вхідних дверей.
Сподіваємося, що нині люди похилого віку, які проживають там та персонал, що їх доглядає, зможуть почувати себе комфортніше і значно тепліше.Щиро дякуємо також Голові Заболотцівська сільська рада Марія Володимирівна Дискант, яка активно допомагала нам на місці.
Не втомлюємося надихатися тим, що робимо. Адже це доказ того, що світ не без добрих людей! І якщо одні добрі люди знаходять інших добрих людей, то й світ стає добрішим. Тож, не зупиняємось не на хвилинку! Потрібна допомога? «Допоможемо Разом»!

Продовження про допомогу в Заболотцівській сільській лікарні

08.04.2023 року

На жаль, пісні про 23 вікна та три двері немає, але все це тепер є у Заболотцівській сільській лікарні, Золочівського району.
Наразі там мешкають 24 ВПО похилого віку та волонтери, що їх доглядають, адже більшість з мешканців є маломобільними. Тому коли ми "Допоможемо разом" дізналися, що ці люди живуть у приміщенні з старими дерев'яними вікнами та дверима, які пропускають протяги, то було вирішено звернутися до наших партнерів з організації Fondation de France та разом придбати та встановити вікна для людей.
А як це було? Дивіться у відео!

За пітримки Fondation de France заміна вікон і дверей в Комарно

15.05.2023 року

Продовжуємо робити добрі справи, бо хто як не ми? Ну, добре, так, звичайно, багато є і інших організацій, які великі молодці і яким від нас величезна пошана, але розказувати ми будемо про себе, вже вибачайте.
Ми вже раніше писали, що в рамках проекту за ініціативою від
Галина Бордун та Романа Андреса, стосовно реформи «підтриманого проживання», ми зробили два проекти у Заболотцях та Трускавці (загалом замінили 73 вікна та 8 дверей у місцях, де проживають люди похилого віку). А от тепер настав час ще однієї доброї справи – заміна 34 вікна та двох дверей у майбутньому закладі такого типу у місті Комарно. Як завжди допомагали нам в цьому наші хороші друзі і вірні партнери Fondation de France.

Роботи же закінчили і тепер будівля колишньої міської лікарні стала значно більш затишною і, що надважливо, теплою взимку та з можливістю вентиляції влітку. А це головне, щоб людям, які будуть мешкати там, було комфортно.

Дуже раді, що знову добро перемогло. І раді бути на стороні цього добра. Далі – тільки більше!

Вдячні, як завжди, тим хто підтримує і допомагає. Подяка
Департамент економічної політики Львівської ОДА, Роману Андресу, Галина Бордун, Галині Широчук, Vadym Tabakera, Юлі-Анна Химчук та François Trésorier з Europe Prykhystok, меру Комарно Ігорю Черевичнику та донорам Fondation de France.

Раді нашій плідній співпраці, коли кожен на своєму місці робить те, що важливо.
Навіть тим, в кого закриті сторінки і не вдається позначити у дописі Дякуємо! 💛💙

Photo: Ольга Безкоровайна

Made with