• Україна, місто Львів
  • +380 97 933 2869
  • Україна, м. Львів
  • +380 97 933 2869

Свято Миколая в Лопатині

Свято Миколая в Лопатині

21836,96 ВИТРАТИ

     Свято Миколая – це мабуть найбільш очікуване свято в році. Його з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Вже за кілька тижнів до свята діти пишуть листи Миколаю, дорослі, мугикаючи під ніс “То не якийсь дід Мороз то Миколай бородатий…” , вивчають список побажань дітей і здивовано піднявши очі йдуть в гугл дізнаватися що то таке в листі написано і де його можна купити/замовити/зробити. Але існує ще категорія дітей які також пишуть листи, вчать віршики і щиро вірять в Миколая, проте вони живуть в сиротинцях або в малозабезпечених сім’ях і тому можуть надіятися хіба на Диво. І тут на допомогу приходять помічники Миколая.

     Відпочивальна кімната, то та в яку ми минулого року везли телевізор, отримала новий килим, чудові 11 пуфи та портативну колонку, і тепер дивитися мультики, співати пісні або просто танцювати стало значно приємніше.

     Ігрова кімната також отримала новий килим, а також для малюків привезли справжній ігровий будиночок, два великі набори конструкторів та безліч пластиліну, фарб, методичних засобів, альбомів та розмальовок.

     Кожному мешканцю було вручено солодкий подаруночок (84 штуки) особисто Миколаєм в актовому залі, а наймолодшим щей окремі дарунки.

     Загалом на цей збір прийшло на картку 15 470 і готівкою 15 427 ( так символічно, майже однакові суми) Витрати – 21 836,96 грн. На наступну справу у нас залишилось 9060,04 грн.

Детальний звіт можна переглянути тут