• Україна, місто Львів
  • +380 97 933 2869
  • Україна, м. Львів
  • +380 97 933 2869

Третій збір коштів

Третій збір коштів

2570 Money Spent

     Перші два рази ми допомагали інтернатам з тяжко хворими дітьми. Цього ж разу вирішили змінити трохи тактику і взяли собі за мету допомогти малозабезпеченим сім’ям.

     З одного боку, можливо ми не зовсім до кінця вірили, що допомога наша доїде до кінцевих адресатів, якщо передавати її державними службами з захисту, з другого боку хотіли мабуть відчути ті емоції, заради яких люди і стають волонтерами. Відчути як це, робити щось добре просто так, тільки тому що ти можеш зробити цю добру справу. І ці емоції ми відчули. Нас перепитувалися кожного разу звідки ми, яку партію чи фонд представляємо і де треба розписатися. Не вірили, що ми даруємо їм продукти тільки того, що знайшлися люди які готові пожертвувати 50, 100, 200, 1000 а деколи і більше тільки для того що можливо з їхньою пожертвою світ стане трохи кращий.

     Збір можна вважати вдалим. Назбирали ми з Вами наступне: Грошей – 9180 грн. Одяг – 15 повних мішків. Взуття – 2 ящика дитячого та ящик дорослого. Іграшки – 7 мішків. Інше – 2 банки тушонки, ящик пряників, кілька упаковок макарон, шоколадок, цукерок.

Детальний звіт можна переглянути тут