• Україна, місто Львів
  • +380 97 933 2869
  • Україна, м. Львів
  • +380 97 933 2869

Багаторазові костюми медикам

31145 ЗАВЕРШЕНО

Як ви мабуть знаєте, наша основна діяльність – захист соціально незахищених верств населення, найбільше дітей та людей похилого віку. Але, коли до нашої країни дійшла найвідоміша хвороба 2020 року ми не залишилися в стороні, а разом з усіма громадськими та благодійними організаціями зустріли її в перших рядах. Традиційний “пасхальний” збір коштів було оголошено, як завжди, проте кошти з цього збору пішли не на продуктові набори чи речі першої необхідності нашим підопічним, а на захисні багаторазові костюми, виготовлення захисних щитків та масок. Наша організація ГІ “Допоможемо Разом”, не змогла стояти осторонь того хаосу що точився на початку карантину. Оперативно була знайдена фірма (ТОВ “Квітава”), яка по собівартості шила багаторазові захисні костюми з такого бажаного поліестеру з прорезиновою основою. Небайдужі та свідомі громадяни передавали нам маски,  або перенеправляли потужності своїх виробництв та вчилися друкувати захисні щитки (3DWay). 

Наші волонтери доставляли все необхідне медичним закладам які потребували вже і негайно такого захисту. 

Ми везли засоби індивідуального захисту в:

Львівська Обласна Інфекційна Клінічна Лікарня
5-а підстанція швидкої медичної допомоги
Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит
КНП “8-а міська клінічна лікарня м.Львова”
Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф

Основні потреби для лікарень:

– 73 захисні костюми
– 540 одноразових багатошарових медичних масок
– 50 багаторазових масок
– 30 захисних щитків
– 1 безконтактний термометр

В загальному:

За весь період акції ми зібрали 31145 грн (що є для нас своєрідним досягненням, адже то не профільна для нас акція)

Віримо, що завдяки діяльності “ГІ Допоможемо Разом” та всіх інших організацій, що в ці, нелегкі часи стали пліч-о-пліч проти пандемії, а також завдяки свідомій поведінці наших громадян Львів та Львівська область, які були одними з лідерів по кількості захворюваних, змогли швидко адаптуватися до нової загрози.

Цей збір ми завершили і повертаємося до більш традиційних для нас справ, про що буде повідомлення скоро, а зараз хочемо ще раз нагадати: тримайте дистанцію, часто мийте руки і не хворійте!