• Україна, місто Львів
  • +380 97 933 2869
  • Україна, м. Львів
  • +380 97 933 2869

Щасливий Великдень 2018

Щасливий Великдень 2018

Всім привіт, ми вже вернулися з нашої чергової благодійної поїздки, і як завжди готові поділитися з Вами відчуттями та нашими враженнями! 
Перш за все ми вирішили змінити власне лого, а також в цій поїздці ми отримали талісмана нашої благодійності. Ви зможете побачити його в фотозвіті нижче – він гордо сидить спереду автомобіля і своєю білосніжною посмішкою відволікає всіх. Якщо хто захоче познайомитися ближче – то його звуть Валерій,або просто Валєра!
Цього разу наша дорога лежала в Нижню і Верхню Рожанки, хоча дорога закінчилися перед Славське, дальше пішов напрямок на карті. Проте, незмінний в таких випадках наш водій Михайло Павлишин тільки стиснув міцніше зуби і сказав – “минулого року доїхали і сьогодні доїдемо!”. 

Наш талісман Валєра

Ми планували заїхати з допомогою до 7 сімей, а по факту заїхали до 9. Все це стало можливим завдяки Вашій активній допомозі. Іграшки приносили, привозили чи передавали через знайомих три тижні підряд. Також дякуємо підприємцю Лушпай І.Є. за надане печиво та набори побутової хімії для сімей. Не можна не згадати учнів школи №33 та їх вчителя @Oksana Babuyk за зібрану та головне відсортовану допомогу для своїх менш забезпеченіших однолітків.

Загалом речей ми зібрали дуже багато, наш мікроавтобус був, як завжди, заповнений вщент. І це дуже класно.

Ми передавали дітям мішки іграшок, впевнений пару годин вони навіть не знали за що братися, адже там було все про що вони мріяли, чи можливо лише бачили уві сні. Згадуються тремтячі руки дівчаток які вибирають собі пазли для збирання, чи витягують з кулька майже нову ляльку Барбі. 

Здивування в очах хлопців що ці машинки для них, і не просто побавитися і віддати, а можна залишити собі, правда дядько каже, що обов’язково з братами поділитися, але ж їх так багато, можна і поділитися. Ну а дівчинка яка бігла перед нами стрімко вгору з ведмедем в руках, який точно був більшим за неї, буде довго мотивувати нас продовжувати нашу волонтерську діяльність далі. 

Старші також не приховували здивування, хоча варто зазначити, люди в цьому регіоні значно стриманіше реагували на допомогу. Загалом вважаю, що наша поїздка вдалася. Люди, а особливо діти отримали чудові подарунки перед таким світлим святом. 

Ми отримали заряд дуже позитивної енергетики, яким хочемо поділитися з Вами, тими хто допомагав нам у зборі, чи лише планує допомогти. 

Тепер попробуємо згадати всіх тих, хто допомагав нам у цій поїздці: водій і власник мікроавтобуса – Михайло Павлишин, єдина представниця прекрасної статті, що вже не вперше виїжджає з нами в таку подорож – Неля Староста, або просто Олегівна. Фотограф, дизайнер та активний волонтер – Юрій Посвятовський. Один з основних ідейних творців проекту, людина яка на доброчинність може гроші навіть вимагати, а не збирати – Андрій Остроушко (Andriy Ostroushko). Карбоспільнота яка активно долучилася до пожертви при першому ж проханні. Юлия Йода, яка від себе зібрала допомогу для кожної сім’ї! Ірина та Михайло які привезли багато допомоги, та працівники A-Z Techno (які збирали, допомогали сортувати та грузили/носили/пакували всю допомогу яку передали в центр). Ivan Opirskyy – який зміг долучитися до фінального процесу сортування допомоги. Viktor Stepanyuk, який допомагав знайти дійсно потребуючі сім’ї а не просто потребуючих на папері. СКЦ “Орієнтир” та Березовська Леся за альбоми для малювання та суттєву знижку на канцтовари. Марія Салук та ГО “Я Львів’янин” які допомогли нам закупити все що ми планували, і навіть трохи більше. Всіх хто скидав гроші на картку, приносив готівку, іграшки чи продукти. Окремо хочеться виділити – Ольга Безкоровайна, яка писала пости, вела фінансову звітність, допомагала закуповувати все необхідне, та сортувала всю допомогу. Одним словом робила все, все, все! Наступна допомога буде до 1 вересня або до дня Святого Миколая, про це буде повідомлено пізніше. Відомо лише то що вона точно буде, адже значна частина коштів надійшла в останній день, відповідно у нас знову є чим розпочинати.

А тепер цифри:

Залишок з попереднього збору : 5107 грн
Отримано за три тижні : готівка 5993 грн
на картку 4650 грн
Витрати:
закупівля продуктів, побутової хімії,
канцтоварів, рушників (по два банних,
два лицевих і кухоннийна сім’ю)
фрукти, мішки, бензин.
9623 грн
Отже на залишку маємо : 6127 грн

Залишити Коментар