+380930254998

Як нам допомогти

Є так багато способів протягнути руку допомоги! Ваша підтримка та внески дозволяють "Допоможемо разом" досягти нашої місії.

 • Матеріально

  В якості допомоги ми приймаємо і матеріальні речі. Це може бути одяг, іграшки, меблі, побутова техніка, спортивний інвентар та інше.
  Єдина умова що воно має бути нове, не користоване, або в ідеальному стані. Це речі з яких Ви, чи ваші діти виросли, або по якихось причинах не користувалися ними. Можливо щось Вам подарували але воно не підходить. Ми завжди знайдемо використання всім речам якщо вони робочі. Дитячий будинок потребує не тільки іграшок, а самотні люди не тільки продуктів. Наші волонтери приїдуть і заберуть все, що ви готові віддати.
  Якщо надумали віддати щось непотрібне Вам і напевно що дуже потрібне нашим підопічним, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми обговоримо куди це можна використати і як організувати доставку від Вас.

  Подзвонити нам
 • Події

  Дуже потрібний та ефективний вид допомоги, але без Вашої посильної допомоги з ним не справитися.
  Багато наших підопічних (в основному діти) проживають в спеціалізованих школах-інтернатах. Там вони живуть від дитячого віку і аж до виходу в доросле життя.
  І ось в доросле життя виходять не готовими. Часто без необхідних господарсько-побутових звичок або з обмеженим кругозором. Тому ми стараємося розширити напрямок допомоги не тільки матеріальної але і розбавляти якимись подіями чи майстер-класами. Це може бути будь-яка подія від поїздки в зоопарк чи театр до майстер-класу з складання орігамі чи приготування борщу. Дані заходи можуть бути одноразовими або багаторазовими. Загалом приймається будь-яка допомога в організації подій.
  Якщо Ви можете допомогти, чи знаєте хто може допомогти – обов’язково повідомте нам, впевнений, що з Вашою допомогою проведемо не один крутий захід, який ще довго будуть згадувати та який принесе багато користі і радості тим хто найбільше того потребує..

  Подзвонити нам
 • Фінанси

  Кожен проект потребує фінансової підтримки. Запрошуємо долучитися та подарувати надію тим, хто так її потребує.
  Кошти завжди збираються під якусь конкретну подію або декілька. Попередньо ми уточнюємо потреби наших підопічних і прикидаємо яку суму потрібно назбирати, щоб задовольнити цю потребу. Ви можете долучитися до допомоги відправивши будь-яку суму на рахунок, або попросити в організаторів перелік потреб і купити щось з того списку. Звіти по всіх надходженнях та витратах завжди публікуються. Якщо коштів надходить більше ніж було поставлено за мету, то надлишок переноситься на наступний проект.
  Звісно що допомога може бути не лише фінансовою, допомогти можна в організації поїздки, пошуку товарів, а деколи вони бувають дуже специфічними. Також вітається допомога згадкою про нас, або хоча б подякою нашій роботі. Повірте все це не менш потрібно ніж кошти для допомоги.

  Подзвонити нам
 • Транспорт

  Ми постійно намагаємося допомогти найменш забезпеченим будинкам чи сім’ям, а тому питання з транспортом завжди актуальне.
  Тут допомога може бути двох видів. Завжди актуальний вантажний транспорт, щоб довезти допомогу до місця призначення.
  Також потребуємо допомогу в організації пасажирських транспортних перевезень, щоб довезти підопічних (особливо дітей з шкіл-інтернатів) на різні заходи чи дійства. Це може бути поїздка на спортивні змагання в театр чи на виставку.
  Якщо маєте можливість допомогти з пасажирськими перевезеннями то просимо врахувати, що транспорт повинен бути обладнаний пасками безпеки та відповідати всім безпековим якостям для перевезення дітей.

  Подзвонити нам

Приклади допомоги для нас

Ви все ще не знаєте яким чином можна нам допомогти? Перегляньте різни види допомог завдяки яким Ви зробите власний вагомий внесок в краще життя людей, які цього потребують.

Переказ на картку

Безготівковий переказ на банківську карту

Готівка

В можете зібрати кошти серед своїх рідних, друзів чи колег, і передати їх нам

Дитячі іграшки

Розвиваючі іграшки, конструктори, логічні ігри, пазли та інше

Спортивний інвентар

М'ячі, ракетки, гімнастичні кола, сітки, гантелі та інше.

Канцтовари

Альбоми для малювання, фарби, пластилін, кольорові олівці та інше.

clothes dryer- household appliances- technology- household- appliances

Побутова техніка

Телевізори, комп'ютери, пральні машинки, хлібопічки, м'ясорубки та інше.

Вантажні перевезення

Допомога в доставці товарів та продуктів нашим підопічним.

Транспортні перевезення

Перевезення в основному дітей, рідше людей старшого віку.

Фотосесії, фотокурси

Фотосесії з залученням костюмерів та візажистів. Проведення кілька майстер класів з фото та відео зйомки.

Медична допомога

Семінари з надання першої медичної допомоги з використанням підручних матеріалів

Спортивні семінари

Проведення любительських турнірів, спортивних майстер-класів за участі професійних спортсменів чи тренерів

Туристичні походи

Навчання орієнтуванні на місцевості, виїзд на одноденні походи з ватрою і приготуванням їжі

Знайомство з тваринами

Поїздки в зоопарки, заповідники, тваринні притулки

Кіно, музеї, театри

Виїзди груп в зазначені місця

Наші партнери

Ми пишаємося роботою з кожним з наших партнерів, оскільки вони надали нам достатньо підтримки, щоб ми могли допомогти багатьом людям. Ось короткий список тих, хто вже переконався в якості наших послуг на практиці:

Made with