+380930254998

Допомога із замінами вікон, дверей і балконних блоків в санаторії "Ровесник" в місті Червоноград

20.12.2022 року

Привіт друзі. Продовжуємо роботу по облаштуванню належних умов перебування ВПО. Цього разу ми замінюємо вікна, двері і балконні блоки розташовані в населеному пункті Червоногад в санаторії "Ровесник", де на даний час проживають люди, які вимушено покинули свої домівки.
Зараз там стоять старі вікна і балконні двері, а ще це санаторій літнього типу, тому треба енергомодернізація для перебування в зимовий період. Завдяки нашим донорам CORE RESPONSE, ми зможемо зберегти тепло, яке дуже необхідне в зимовий період.

За допомоги CORE завершено проект в санаторії "Ровесник" по заміні вікон, дверей і балконних блоків.

09.03.2023 року

Друзі ми завершили ще один проект завдяки підримці наших чудових партнерів CORE!
До Вашої уваги представлямо текст посту від ДП "Львіввугілля", щоб Ви краще зрозуміли про пророблену нами роботу :
"Підвищити енергоефективність будівлі, де мешкають ВПО у шахтарській оздоровниці «Ровесник» ДП «Львіввугілля» - такою була мета благодійного проєкту громадської організації Допоможемо разом у партнерстві з американською благодійною організацією CORE за сприяння Львівська обласна державна адміністрація. У результаті у корпусі замінено 99 вікон, балконних блоків і дверей на сучасні металопластикові. Оглянути на місці імплементацію проекту прибули регіональна менеджерка проєктів на Західній Україні «CORE Ukraine» Ірина Сахно та голова ГО «Допоможемо разом” Юрій Безкоровайний з командою, що безпосередньо курувала цей проєкт. Вони поспілкувалися з внутрішньо переміщеними особами та переконалися, що результату проекту досягнуто – у помешканнях переселенців стало затишніше та тепліше.🔷Волонтер Олександр Федосєєв, що вів проєкт, розповів:- На території Львівщини розглядалися об´єкти, де найбільш зосереджені внутрішньо переміщені особи. Оскільки у «Ровеснику» постійно мешкає близько ста людей у одному з корпусів, то вирішено було утеплити приміщення цієї будівлі. Роботи завершені, виконані якісно. Адміністрація сприяла нам, співпрацювати було комфортно.🔷Ірина Сахно відзначила, що мета CORE – допомогти там, де криза. Організація реалізує великий проект допомоги внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, на понад мільйон доларів США надано допомоги у Львівській області. Багато проектів реалізуються через грантоотримувачів.- Дуже задоволені співпрацею з ГО «Допоможемо разом», тому що вони дуже критично відносяться до потреб і просять гроші на ті проекти, де це критично необхідно. Проєкт у «Ровеснику» саме такий – під час холодів утеплити будівлю для людей, що які через війну змушені покинути домівки. Знайдено і втілено найефективніше рішення. Також допомагали у опаленні приміщення – надавали дрова для твердопаливного котла. Адже CORE саме про це – допомогти там, де це потрібно, тому під час війни оперативно закриваємо критичні потреби. Не через якісь час, а саме тоді, коли потрібно. На Львівщині організація також впроваджує проект допомоги сім´ям ВПО, які досі проживають у колективних центрах (спортзалах шкіл, наприклад). CORE допомагає винайняти їм житло і сплачує за півроку оренди, щоб вони могли стати на ноги. 120 родин, майже 400 осіб, вже скористалися цим. 🔷Зокрема, звернулася громада кримських татар, багато з яких мешкають у Червонограді, й нині багато сімей отримують компенсацію за оренду житла. Зараз фокус CORE – на адаптації ВПО, інтеграції їх у громади там, де вони знайшли прихисток.Оскільки «Ровесник» має багаторічний досвід в оздоровленні й відпочинку дітей, то з благодійниками обговорили можливість проведення літніх таборів для дітей ВПО. Директорка ОЛК «Ровесник» Анна Геряк на добру згадку вручила подяки благодійникам. Державне підприємство «Львіввугілля» сподівається на подальшу співпрацю з ГО «Допоможемо разом” та благодійною організацією CORE, щоб спільними зусиллями і надалі допомагати постраждалим від війни. Єднаймося заради добрих справ!"

Made with