+380930254998

День волонтера

05.12.2022 року

Сьогодні свято не тільки для нашої команди чи інших громадських організацій та благодійних фондів. Сьогодні свято кожного. Бо саме надважкі останні місяці нам показали, що ми можемо і вміємо гуртуватися.
Зараз кожен з нас - ВОЛОНТЕР. Не важливо чи Ви домовляєтесь із великими закордонними донорами на закупівлю техніки чи збираєте власними силами кошти на окопні свічки. Чи плетете Ви маскувальну сітку, чи готуєте гарячі обіди. Чи кидаєте донати на збори, чи допомагаєте ВПО. Кожен зараз корисний. І від кожного залежить майбутнє. Бо за цей час ми не тільки стали Волонтерами, ми стали КРАЇНОЮ. І назад шляху немає! Тільки вперед, на світло!
З Днем Волонтера!
Підготували для Вас такий от кросворд, щоб Ви трошки відволіклися і попрацювали головою. Кожен волонтер знає ці слова)
1. Без нього не рахується, що Ви щось зробили)2. Волонтерство, але іншими словами3. Всі ми разом велика волонтерська ...4. О! Його постійно чекають, перевіряючи рахунки5. Найбільша мрія кожного волонтера прямо зараз6. Хто-хто, а волонтери можуть знайти програми, щоб отримати ...7. Без них нікуди. Завжди шукаємо. За кордоном, чи у нас.8. Коли його закриваєш, то це маленьке свято. Адже все вдалося!
Відповіді гортай у Другому фото. Але не підглядайте;)
І не забудь поділитися, ми ж не дарма старалися, вірно?)

Illustration
Illustration
Made with