+380930254998

Облаштування умов для ВПО в санаторії "Джерело" в Трускавці

17.01.2023 року

Продовжуючи нашу роботу по облаштуванню умов перебування внутрішньо переміщених осіб, цього разу ми розповімо Вам про санаторій «Джерело» в мальовничому місті Трускавець де на даний час проживає 210 осіб з яких 119 дітей різного віку від немовлят до підлітків, а загальна кількість людей яка проживала в прихистку за час активних бойових дій 883 особи. Так як будівля санаторію побудована багато років тому, в ній встановлені дерев’яні вікна, які не тримають тепло, постійні протяги спричиняють часті застуди як в дітей, так і в дорослих. Отримавши запит від директора закладу на встановлення металопластикових вікон в кількості 30 штук та дверних блоків 7 штук, ми заручились фінансовою підтримкою міжнародного благодійного фонду CORE RESPONSE та активно працюємо. Виробництво на якому ми замовили конструкції, в найкоротші терміни виконав свою роботу на відмінно, а монтажниками на сьогоднішній день вже встановлено 16 вікон та 7 дверних блоків. Є певні складнощі з тим, що людей треба тимчасово відселяти з кімнат де проводиться заміна вікон. Проте ми впевнені у якнайшвидшому завершені проекту та що люди, які постраждали від війни, зможуть перебувати в безпеці та затишку.

Illustration
Illustration
Illustration

Роботи тривають

18.01.2023 року

Немає часу відпочивати. Разом з нашими колегами з CORE взялися за допомогу санаторію «Джерело» у Трускавці, де зараз проживають понад 200 ВПО з усієї України і розпочали роботи.«Допоможемо разом» при підтримці CORE організували встановлення нових сучасних вікон та балконних дверей, замість старих, які були не належної якості. Тепер люди, які вимушені жити поза своїми домівками, зможуть жити у більш комфортних та теплих умовах.Обов’язково поділимося з Вами інформацію по закінченні цього проекту. А поки, працюють майстри, встановлюючи підвіконня та рами, працюємо і ми далі, допомагаючи тим, хто цього потребує.

Завершення робіт в Санаторії "Джерело"

01.03.2023 року

Обожнюємо пости з підписом «Завершено»! Для нас – це означає, що ще раз вийшло зробити добру справу. І не тільки оголосити, а й довести до кінця.Цього разу здаємо проект по заміні вікон та балконних дверей у санаторії «Джерело» в місті Трускавець. Вже за доброю традицією, допомагали нам фінансово дійти до мети наші партнери CORE.У санаторії нині проживає понад 200 ВПО з усієї країни. Саме тому постало питання замінити старі вікна, які не тримали тепло у кімнатах, на нові, сучасні та якісні.Наші майстри встановили 30 нових вікон, підвіконь до них, а також 7 балконних дверей. Сподіваємось, що тепер взимку людям буде тепліше, а влітку, навпаки, склопакети втримують спеку за вікнами.Дякуємо всім, хто долучився! Дякуємо CORE за постійну і системну допомогу! Дякуємо народові України, що надихаєте! Рушаймо далі!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with