+380930254998

Завершення проекту по облаштуванню твердопаливних котлів

27.02.2023 року

Кожен день виклик. Але і пошук рішень. Кожен день – це маленький крок у майбутнє. Кожен день – це можливість допомогти.
Завершився наш проект по облаштуванню твердопаливних котлів та модернізації системи опалення в школі селища Розворяни (Львівський район). Нині тут проживають внутрішньо переміщенні особи. І «Допоможемо разом» та наші партнери CORE, як завжди прагнуть зробити проживання людей, які втратили свої домівки, не тільки безпечним, але й максимально комфортним.
Саме тому ми закупили два твердопаливні котли з вмонтованою електронікою, яка дає змогу раціонально та економічно використовувати тверде паливо для обігріву. Також були встановлені насоси примусової циркуляції гарячої води системою, що дало змогу ефективніше та без суттєвих тепловтрат опалювати приміщення.
Окрім того були встановлені димохідні канали згідно норм, а також ми закупили генератор, завдяки якому заклад зможе продовжувати функціонувати навіть під час відключення світла.
Ми не втомлюємося дякувати тим, хто нам допомагає. Це і наші друзі CORE, це і сотні людей, які є небайдужими, це і наші волонтери. Ми дякуємо всім, хто допомагає нашим мріям про покращення життя людей ставати реальністю. Віримо, що надавши такі умови у прихистках, людям буде легше знову відчути сили та можливості йти вперед!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with