+380930254998

Свято Миколая в Лопатинському будинку-інтернаті

Illustration

Свято Миколая – це мабуть найбільш очікуване свято в році. Його з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Вже за кілька тижнів до свята діти пишуть листи Миколаю, дорослі, мугикаючи під ніс “То не якийсь дід Мороз то Миколай бородатий…” , вивчають список побажань дітей і здивовано піднявши очі йдуть в гугл дізнаватися що то таке в листі написано і де його можна купити/замовити/зробити. Але існує ще категорія дітей які також пишуть листи, вчать віршики і щиро вірять в Миколая, проте вони живуть в сиротинцях або в малозабезпечених сім’ях і тому можуть надіятися хіба на Диво.

Наймолодші вихованці

Наймолодші вихованці Лопатинського будинку-інтернату

Тут на допомогу приходять помічники Миколая.
Минулого року наша організація завозила допомогу в Лопатинський будинок-інтернат, і так якось ці діти (особливо найменша група) зачепила наші душі, що було вирішено знову поїхати туди з допомогою (вперше за час існування нашої ініціативи). Пам’ятаючи про потреби цілого будинку, все таки пріоритетним ми ставили допомогу наймолодшим жителям. На загальній нараді вирішили що дуже доречним подарунком буде облаштування двох кімнат.

Забігаючи наперед скажу що нам це вдалося! Точніше НАМ вдалося. НАМ це всім хто приносив іграшки, пересилав гроші, репостив записи у фейсбуці, допомагав отримувати знижки на товари. Ну і звісно величезної уваги заслуговує ціла команда людей що ціленаправлено робила добру справу, витрачаючи свій вільний час (якого і так завжди бракує) не на відпочинок а на добродійність.
В першу чергу слід згадати Ольга Безкоровайна , яка писала пости, рахувала всі надходження, відповідала на всі питання пов’язані з поїздкою. Юрій Безкоровайний – головний затійник, організатор та координатор. Андрій Остроушко (Andriy Ostroushko), який носився по цілому Львову збираючи допомогу в тих, хто не міг піднести сам. Марія Салук – наша маленька філія у ГО “Я Львів’янин”, яка невтомно всім нагадувала що ми робимо добру справу і треба допомагати. Viktor Stepanyuk за допомогу в організації солодких подарунків. Ivan Opirskyy – за те з якою щирістю він грав роль Миколая. Він настільки втілився в свого персонажа, що в деякий момент повірили і викладачі, що перед ними справжній Миколай. Юрій Посвятовський за безліч ідей як покращити процес підготовки, а також за постери, логотипи та відеофіксацію процесу. Олег Салук та Юрій Кузів за те що допомогли відвезти всі речі і вернули нас додому цілими і неушкодженими.
Окремої подяки хочеться удостоїти Ірина Середа, за чудові фото з події.

А тепер власне звіт.
Відпочивальна кімната, то та в яку ми минулого року везли телевізор, отримала новий килим, чудові 11 пуфи та портативну колонку, і тепер дивитися мультики, співати пісні або просто танцювати стало значно приємніше.

Ігрова кімната також отримала новий килим, а також для малюків привезли справжній ігровий будиночок, два великі набори конструкторів та безліч пластиліну, фарб, методичних засобів, альбомів та розмальовок.

Кожному мешканцю було вручено солодкий подаруночок (84 штуки) особисто Миколаєм в актовому залі, а наймолодшим щей окремі дарунки.

Illustration

Також на весь будинок було привезено:
Спорттовари (набори для бадмінтону з воланчиками, ракетки для настільного тенісу з м’ячами, шахмати, гімнастичні круги, футбольний та волейбольний м’ячі, скакалки)
Кілька ящиків зібраних іграшок
Пазли, логічні ігри та розвиваючі ігри
дві великі дерев’яні абетки для найменших
пару пакетів з матеріалами для рукоділля та в’язальна машинка
два ящика яблук та ящик мандаринок
Т2 тюнер

По грошах – на жаль так і не знайшлась людина що перекидала тих 3000 грн і ми не знаємо де ті гроші зависли. чи повернулись , чи в банку. ну на жаль вони з нашої картки знялись(
Загалом на цей збір прийшло на картку 15470 і готівкою 15427 ( так символічно, майже однакові суми) Витрати – 21 836,96 грн. На наступну справу у нас залишилось 9060,04 грн.

Звісно це не весь перелік а тільки основні речі. Але допомоги дійсно було багато. Був навіть ще один телевізор, який ми віддали в соціальний відділ і йому знайдуть хороше місце.
Ще раз дякуємо всім хто допомагав нам в цій нелегкій, але безумовно такій потрібній справі. Також не можна не згадати всю карбо спільноту яка вже не перший рік допомагає нам створювати маленькі дива. А тепер декілька фото помічників Миколая.

Made with