+380930254998

Завдяки допомозі CORE заміна балконних блоків в геріатричному пансіонаті

20.12.2022 року

Вітаємо друзі! Проект по заміні балконних блоків в 100 кімнатах геріатричного пансіону міста Льова розпочато!На даний момент у даному закладі є як постійні мешканці так і внутрішньо переміщені особи. Серед усіх цих людей є також і багато людей із інвалідністю.А завдяки заміні балконних блоків ми зможемо забезпечити більш теплі і відповідно комфортні умови проживання для цих людей.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Завершення робіт у Львівському геріатричному пансіонаті.

06.03.2023 року

Не встигаємо писати про наші проекти, зате встигаємо робити, а це найголовніше!
Продовжуємо допомагати покращити умови для життя людей, які опинилися у скрутних умовах. Цього разу ми та наші постійні партнери CORE знайшли можливість поміняти балконні блоки для мешканців Львівський геріатричний пансіонат.
Загалом, йде заміна 100 балконних блоків (балконі двері та вікно), тобто, беручи до уваги, що в кімнаті живе по двоє людей, то це покращення умов для 200 людей! Більша частина з них – це ВПО, люди похилого віку, люди з інвалідністю. Тому заміна старих вікон, які продувалися вітром, стане чудовою підтримкою для них.
Наразі зроблено 36 блоків. Це не швидкий процес, бо крім встановлення вікон наші майстри також роблять відкоси. Але, сподіваємось, що вже за кілька тижнів напишемо тут новину про закінчення роботи над проектом!
Як завжди, вдячні всім, хто долучається! Разом ми сила! Якщо Ви хочете теж долучитися і допомогти нашій організації, то на сайті є перелік можливостей, як це зробити.
Дякуємо Вам! Дякуємо нашим партнерам CORE! Дякуємо незламному народові України!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with