+380930254998

ЛЬВІВСЬКА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА 22 ЗАХИСНІ КОСТЮМИ

Illustration

Отже, вчора завезли в Львівську Обласну Інфекційну Клінічну Лікарню 22 багаторазових захисні костюми для медиків пошитих TM “Kvitava” ( 2 з яких пошитих їхніми силами і 20 на які ми зібрали кошти) 30 щитків від 3D Print , 30 тканинних масок та орієнтовно 200 масок з ParaMoll 927/100P. Ще 8 костюмів довеземо з дня на день.

Illustration

Частина костюмів одразу відправилась в реанімаційне відділення.

Також 200 масок передали на підстанцію швидкої допомоги на Рясне.

По коштах – загалом зібрали 14470 грн, витратили 10918,19 грн (тканина на костюми, фурнітура, маски тканинні, щитки тощо) Залишок на даний момент по картці 3551,81 грн.


Цієї суми суми буде достатньо ще десь на 8 костюмів. Але лікарня далі потребує багаторазові захисні костюми для медиків і потреба ця є досить велика, так що збір не припиняємо, а навпаки просимо активізуватись, давайте допоможемо разом!

ЧЕРГОВІ БАГАТОРАЗОВІ ЗАХИСНІ КОСТЮМИ ДЛЯ МЕДЗАКЛАДІВ

Illustration

ЗМІ нагнітають паніку навколо епідемії коронавірусу, мовляв скоро кількість хворих збільшиться, скоро пік, не можна, заборонено …А ми страємось не панікувати, а працювати далі та продовжуємо роздавати безкоштовні багаторазові захисні костюми для медиків від ГІ “Допоможемо Разом”!
Зідзвонившись з представниками медичних закладів, ми розділили наші залишки та поїхали.В четвер відвезли 10 захисних костюмів в 8-у міську клінічну лікарню м.Львова.

Illustration

Ще 10 костюмів передали у Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф.

Illustration

А сьогодні віддали решту 11 захисних костюмів у Львівську Обласну Дитячу Клінічну Лікарню Охматдит.

Станом на сьогодні все що пошито – ввідано.
По коштах – загальна сума надходжень – 29795 гривень , витрачено 25012,78 гривень, залишок – 4782,22 гривень.

На даний момент уточняємо де ще є нагальна потреба в захисних костюмах. В чому буде більша необхідність, те і будемо закуповувати.
Дякуємо за довіру!

Нагадаємо, що цього року, у звязку з всесвітньою пандемією коронавірусу, ми віриши долучитись до допомоги нашим медикам. Усі деталі, а також перебіг збору коштів на багаторазові захисні костюми можна переглянути на сторінці акції. Реквізити для для переказу коштів

ЗАХИСНІ КОСТЮМИ ДЛЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ ОХМАТДИТ

Illustration

Поки більшість ще доїдають пасочки, ми вже почали етап “давайте після свят” )Відвезли сьогодні багаторазові захисні костюми для медиків до Львівської Обласної Дитячої Клінічної Лікарні Охматдит. Передали 10 таких костюмів.
Саме вони приймають діток з підозрою на коронавірусну інфекцію Covid-19 . Завдяки Вам ще маємо в резерві 21 костюм. Додатково дозбирали кошти, і в четвер отримаємо ще 10 костюмів. До кінця цього тижня віддамо решту в інші лікарні.

Illustration

Фабрика готова шити ще, питання тільки в коштах. Долучитись до допомоги може кожен, навіть невелика сума для нас дуже важлива!

Made with