+380930254998

Нова побутова техніка для Підбузького геріатричного пансіонату

16.08.2022 року

Підбузький геріатричний пансіонат отримав нову побутову техніку.
Йдеться про чотири пральні машини, вісім холодильників, дві морозильні камери та вісім мікрохвильових печей. Надали їх в межах співпраці Львівської ОВА, World Vision International та Допоможемо разом.
Станом на сьогодні в пансіонаті проживає 136 осіб. З них – 26 внутрішньо переміщених з Донецької, Луганської, Запорізької, Київської областей. Для приймання мешканців зі східних та центральних областей у колишньому приміщенні лікарні відремонтували та створили місця для проживання 60 осіб.
Нагадаємо, World Vision International надали майже 130 тисяч доларів для закупівлі побутової техніки та самої техніки на понад 63 тисячі доларів.
Дякуємо за допомогу World Vision International. Чекайте скоро на ще кращі новини!

Illustration

Нові пральні машини Whirpool для КНП “Боринська районна лікарня” 

07.07.2022 року

Дякуємо World Vision International за їхню підтримку. Завдяки їй можемо творити добрі і корисні справи .
КНП “Боринська районна лікарня” отримала нові пральні машини Whirpool .
Сьогодні 07.07.2022 року селищний голова Михайло ШКІТАК передав дві пральні машини КНП “Боринська районна лікарня” від Допоможемо разом ГО “Громадська ініціатива Допоможемо разом”. Ця техніка замінить застаріле обладнання, яке на даний час використало свій ресурс та не забезпечувало потреби лікарні.
Приємно було чути слова подяки, цитуємо :"Від імені Боринського селищного голови Михайла ШКІТАКА та директора КНП “Боринська районна лікарня” Ігоря МАРКІНА висловлюємо вдячність голові ГО “Громадська ініціатива Допоможемо разом” Юрію БЕЗКОРОВАЙНОМУ та надіємося на подальшу співпрацю."

Illustration
Illustration

Передача техніки для Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Галичина».

30.06.2022 року

Ще одна добра справа наприкінці тижня ��💛
Продовжується спільний проект Львівська обласна державна адміністрація, ГУ Національної соціальної сервісної служби у Львівській області, World Vision International та громадської організації Допоможемо разом по підтримці місць масового проживання ВПО в частині забезпечення побутовою технікою.
Загальна вартість проекту – понад 200 тисяч доларів, з яких майже 70 тисяч – допомога в натуральній формі. Загалом проект розрахований на постачання холодильників, кухонних плит, морозильних камер, мікрохвильових печей, електрочайників, електрообігрівачів та блендерів у 21 заклад на території Львівської області, зокрема гуртожитки вищих навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, ліцеї, лікарні, школи тощо.
Сьогодні спільними зусиллями відбулась передача побутової техніки , а саме: холодильники, пральні машини, газові плити, електричні чайники, мікрохвильові печі, блендери, та електрообігрівачі для Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Галичина».
Щиро дякуємо за допомогу !

Illustration
Illustration

Техніка для гуртожитків НУ "Львівська Політехніка"

24.06.2022 року

Гуртожитки Львівська політехніка, які стали прихистком для вимушених переселенців, отримали обладнання на 680 тисяч гривень.Сьогодні у гуртожитки НУ «Львівська політехніка» передали холодильники, мікрохвильовки, електрочайники, пральні машини, газові та електричні плити.
За чотири місяці повномасштабної війни тут прихистили близько 4 тисяч ВПО. Зараз тут живуть більше тисячі вимушених переселенців. Коли вони переселяться з гуртожитків, обладнання залишиться студентам.
Техніка надійшла завдяки співпраці Львівська обласна державна адміністрація із World Vision International та ГО Допоможемо разом.Нове обладнання у межах нашої співпраці отримають ще 18 гуртожитків навчальних закладів нашої області, які прийняли ВПО.
Принагідно дякую колективу Львівської політехніки за співпрацю в умовах війни у багатьох напрямах: окрім прихистків для ВПО, університет та Департамент освіти і науки Львівської ОДА реалізували два важливі проєкти – «Українська дистанційна школа», завдяки якій навчальний рік завершили понад 3300 дітей з епіцентрів бойових дій, а також розмовний клуб «Говорімо українською!».

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Грандіозний проект для гуртожитків ЛНУ ім. І. Франка

21.06.2022 року

Минулої п’ятниці розпочався грандіозний проєкт! Спільно з міжнародною благодійною організацію World Vision International (WVI) та Львівська обласна державна адміністрація на чолі з Максим Козицький ми закрили частину потреб у побутовій техніці наших гостей міста – ВПО, в місцях їх найчисельнішого перебування. Частина техніки, надана фондом, приїхала до нас з-за кордону. Ми її прийняли, розвантажили на складі. Іншу частину закупили на місці, дещо ще в дорозі до України. Проте ми вже розпочали обладнувати місця проживання ВПО. Першим таким пунктом стали гуртожитки Львівський національний університет імені Івана Франка. В них проживає на даний час близько 1000 осіб, а в пікові моменти - до 4-х тисяч людей, які вимушені втікати від війни.
Зранку ми зібрали цілу вантажівку, бус та два легковики, в які запакували 5 пральних машин, 40 електрочайників, 40 мікрохвилівок, 15 блендерів, 30 холодильників, 60 електрообігрівачів ( думаємо і про зиму)))). Від початку завантаження нас лякали хмари, навіть накрапало і ми намагались максимально швидко встигнути до дощу. Приїхавши до гуртожитку, побачили величезну кількість людей - всі вони прийшли допомогти нам розвантажити те, що ми привезли. Це було схоже на мурашник. Швиденько занісши все в середину, ми навіть не встигли перевести подих, як здійнявся вітер і почалась злива. Окрема та щира подяка "Небесній Канцелярії" ). Батьки студентів, які переїхали до нас, не могли повірити, що вся техніка абсолютно нова. Це була основна умова WVI і ми її дотримались.
Це була перша локація з допомогою, попереду ще 20. По кожній буде звіт та опис.
Щиро вдячні керівництву Університету, що змогли знайти прихисток для людей. Велика шана ОДА за сприяння. Та найбільша подяка World vision international, без них нічого б не було.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Обладнання гуртожиткам ЛНУ імені Івана Франка.

17.06.2022 року

Агентство World Vision International та ГО Допоможемо разом передасть гуртожиткам ЛНУ імені Івана Франка обладнання на 1 мільйон гривень.
Йдеться про ті гуртожитки, які прийняли на проживання вимушених переселенців. Сьогодні передали першу частину допомоги – холодильники, пральні машини, електричні чайники, мікрохвильові печі, блендери, електрообігрівачі. Найближчим часом очікуємо на поставку електроплит та морозильних камер.
Зараз у гуртожитках Львівський національний університет імені Івана Франка проживає близько тисячі ВПО. У пікові періоди тут одночасно приймали майже 4 тисячі вимушених переселенців.
Радію, що Львівська обласна державна адміністрація вдалося налагодити контакт з агентством, яке вже понад 70 років реагує на гуманітарні потреби і працює у 100 країнах світу.
Плануємо охопити 21 заклад на території області (гуртожитки профтехів, ліцеї, лікарні, школи) та забезпечити їх необхідним побутовим обладнанням. На допомогу для Львівщини організація передбачила 200 тисяч доларів.Після того як навчальні заклади запрацюють у звичному режимі, а вимушені переселенці повернуться додому, уся техніка служитиме студентам.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with