+380930254998

СВЯТО МИКОЛАЯ В ЛОПАТИНІ

Illustration

Свято Миколая – це мабуть найбільш очікуване свято в році. Його з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Вже за кілька тижнів до свята діти пишуть листи Миколаю, дорослі, мугикаючи під ніс “То не якийсь дід Мороз то Миколай бородатий…” , вивчають список побажань дітей і здивовано піднявши очі йдуть в гугл дізнаватися що то таке в листі написано і де його можна купити/замовити/зробити. Але існує ще категорія дітей які також пишуть листи, вчать віршики і щиро вірять в Миколая, проте вони живуть в сиротинцях або в малозабезпечених сім’ях і тому можуть надіятися хіба на Диво. І тут на допомогу приходять помічники Миколая.
     Відпочивальна кімната, то та в яку ми минулого року везли телевізор, отримала новий килим, чудові 11 пуфи та портативну колонку, і тепер дивитися мультики, співати пісні або просто танцювати стало значно приємніше.
     Ігрова кімната також отримала новий килим, а також для малюків привезли справжній ігровий будиночок, два великі набори конструкторів та безліч пластиліну, фарб, методичних засобів, альбомів та розмальовок.
     Кожному мешканцю було вручено солодкий подаруночок (84 штуки) особисто Миколаєм в актовому залі, а наймолодшим щей окремі дарунки.
     Загалом на цей збір прийшло на картку 15 470 і готівкою 15 427 ( так символічно, майже однакові суми) Витрати – 21 836,96 грн. На наступну справу у нас залишилось 9060,04 грн.

Illustration
Made with