+380930254998

«ОСОБЛИВИМ» ЛЮДЯМ - ОСОБЛИВА ДОПОМОГА

14.11.2022 року / See below for the English version.

«Проект реалізовується за підтримки Міжнародний фонд "Відродження" та CARE Deutschland e.V. в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».
Війна змусила всіх відчути наскільки важливо мати поруч того, хто готовий підставити своє плече, хто готовий допомогти. Особливо, такої допомоги потребують «особливі» люди. Ті дітки, чоловіки та жінки, що мають певні відхилення у розвитку і чиє й без того непросте життя, змінила війна.Зараз у Львівській області перебувають багато таких людей, яким довелося тікати від ворожих обстрілів, покидати спеціалізовані заклади, де з ними працювали професіонали і починати все з нуля. Саме тому з’явилася нагальна потреба в додаткових місцях, де можна було б розмістити цих людей і забезпечити їм належні умови для життя та лікування.
Військова обласна адміністрація звернулася до волонтерів по допомогу, а ми завжди готові зробити все, що в наших силах. Саме тому ми звернули увагу на філію Грушківського психоневрологічного інтернату у селищі Заклад. Зараз там вже проживають 40 внутрішньо переміщених осіб, до яких, вже в найближчий час, доєднаються ще 150 людей.
Але, на жаль, будівля довгий час знаходилася у доволі занедбаному стані, тож, для забезпечення гідних умов ми взялися за облаштування харчоблоку. За сприяння Міжнародного Фонду «Відродження» та CARE Deutcshland ми закупляємо електроплити, духові шафи, морозильну камеру, мийки, газову плиту, овочечистку, овочерізку, промислову м’ясорубку та посудомийку на суму майже 700 тисяч гривень.
Завдяки цій техніці, ми впевнені, заклад буде забезпечений власним місцем для приготування їжі, що суттєво підвищить якість життя «особливих» людей, що мешкають в ньому, бо наразі їжу для підопічних закладу везуть аж зі Львова і, зрозуміло, що це не дуже зручно.
Робити добрі справи приємно. А головне, ми раді, що в такий час ми та наші партнери можемо допомагати тим, хто цього справді потребує. Обов’язково переможемо!*************************************************************************************************************************************************************  "SPECIAL" HELP FOR SPECIAL PEOPLE14.11.2022
This project is with the assiastance of International Renaissance Foundation and CARE Deutcshland within the framework of humanitarian aid programme ”Humanitarian Solidarity”.
The war made us realise the importance of friends’ help. Children, men and women with special mental needs have all the more need for such help, since their life has changed drastically. There are many such people in Lviv region. They were forced to flee their cities and facilities where they could get proper treatment and help. There is urgent need to establish new facilities with proper accommodations for people with special needs.
Department of Social Security of Lviv Region Administration has asked for help and we as volunteers are trying to help.There is a branch facility of Hgrushkiv Psychoneurological Nursing House in village of Zaklad. There are already 40 internally displaced people with special needs and we need to accommodate 150 more.
Sadly, the building isn’t in proper state due to long-term negligence. First of all we want to arrange a kitchen. With the assistance of International Renaissance Foundation and CARE Deutcshland we are buying electric stoves, food processors, meat grinder and dishwasher for total amount of UAH 700.000.
With this appliance the facility will be able to supply its residents with proper meals. At present all meals are delivered from Lviv, which is very inconvenient.
It is a pleasure to do good things. And most of all we are that at such times together with our partners we can help people in need. We surely will win!

Illustration

Завершення проекту

02.01.2023 року

Привіт друзі, завершився ще один проект “Особливим людям – гідне проживання”, який ми реалізовували в рамках програми від Міжнародного фонду відродження “Гуманітарна солідарність”.
В населеному пункті Заклад, є філія КЗ ЛОР Грушківський психоневрологічний інтернат, де розміщено 40 людей з ментальними вадами розвитку, які були вимушено переміщені з місць де ведуться бойові дії та прифронтових областях. За підтримки Міжнародний Фонд Відродження та фінансування CARE Deutschland ми обладнали харчоблок професійною технікою, а саме ми закупили електроплити, газову плиту, холодильне обладнання, мийки зі змішувачами, картоплечистку, овочерізку, посудомийну машину, духову шафу, м’ясорубку, загальна вартість гранту склала понад 700 тисяч гривень. Це обладнання було вкрай необхідне, оскільки їжу для підопічних інтернату завозили зі Львова, а це спричиняло суттєві незручності та обмежувало кількість підопічних. Тепер в закладі можуть розміститись до 200 осіб.
По завершенні акції, до нас завітали донори з Німеччини. Керівник закладу провела “Екскурсію” гостям, а ми показали проведену роботу, фото та відео “До” та “Після”. Вони в свою чергу поспілкувались, завдяки перекладачу, з мешканцями прихистку, взяли в них інтерв’ю. В розмові з нами вони висловили подяку за зроблену роботу, та те що наочно переконались в необхідності підтримки проектів, такого напрямку.
Громадська організація “Громадська Ініціатива Допоможемо Разом ” висловлює подяку Міжнародному Фонду Відродження за надану можливість провести акцію та CARE Deutschland за фінансову допомогу.

Made with