+380930254998


Замки Львівщини для дітей-сиріт

Цього тижня, у вівторок, 27-го липня ми провели нашу акцію “Замки Львівщини для дітей-сиріт”.
Емоції шалені, тому хочемо поділитись з Вами , з людьми які дотичні – підтримували, допомагали коштами, репостами і добрим словом.
Олеський замок Зранку ми вирушили автобусом зі Львова в село Новий Милятин Буського району, де знаходиться Дитячий будинок змішаного типу “Добре серце”. Там нас вже чекали вихованці інтернату віком від 7 до 14 років. Ми нашвидкуруч познайомились і рушили в перший замок. Спершу ми відвідали Олеський замок. Діти уважно вслухались в кожне слово екскурсовода, роздивлялись пишно прикрашені кімнати палацу і впевнені що потайки хотіли таки насправді, доторкнутись до історії, порухавши, посидівши або потримавши в руках ті чи інші експонати.

Підгорецький замок
Їдучи до наступного замку, а ним виявився Підгорецький, ми вже жартували, спілкувались і з нетерпінням чекали зустрічі з привидом “Білої Пані”, нижче на фото ми вам її покажемо. Наш гід по замку вкладав у розповідь таке захоплення, що складалось враження що ми перенеслись в середньовіччя. Діти ні на крок не відходили від гіда. Ми прогулялись залами, які зараз на реставрації, тому експонатів не побачили але детальний опис екскурсовода дозволив уявити це все. Коли дозволили спуститись в підвали замку, діти чкурнули зі швидкість блискавки, адже там їх чекав справжній привид))) Якщо хтось думає що малеча злякалась, то ви помиляєтесь, вони шукали, гукали та врешті решт знайшли її. Гарну та в білому платті. Після другого замку, ми поїхали пообідати в кафе, бо такі прогулянки наганяють апетит))) Дітлахи швиденько поїли і підганяли нас, щоб ми ворушились і сідали в автобус бо попереду був ще один, Золочівський замок.

Золочівський замок
В цьому замку ми побачили трон Яківа Собейского, першого власника маєтку. Величезну картину, відчули себе вартовими на захисних мурах, звичайно загадали бажання біля каменю бажань))) і рушили додому. Дорогою назад дітлахи позасинали, та що говорити, всі були втомлені, але втома була приємна. Очі малюків давали зрозуміти що вони провели час дуже добре. Коли приїхали до інтернату, вони гомоніли між собою про побачене. Ми роздали сувеніри куплені в замку, попрощались, навіть обнімались))) і поїхали до Львова.

На завершення
Хочемо висловити величезну подяку тим, хто допоміг нам провести благодійну акцію “Замки Львівщини для дітей-сиріт”. Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького, та директору галереї Тарасу Возняку за те що надали безкоштовні екскурсії та вхід до замків. Салук Марії за страхівки для дітей ( на щастя не знадобились) Водію автобуса, який в спеку чекав на нас по декілька годин та без пригод завіз. Також дякємо Вам за пожертви. Надійшло 4 122,66 грн, витрачено 5466,37 ( транспорт, обід, подарунки дітям) . Всім хто доєднався матеріально або просто добрим словом підтримав нас, без цього не відбулась би жодна наша акція. ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі від всіх дітей і особисто від нас “Громадської ініціативи Допоможемо Разом“.

Made with